RRETH NESH

PREZANTIMI

Shanghai Heat Transfer Equipment Co, Ltd (SHPHE në të shkurtër) është një Sino-gjermane të përbashkët, të vendosura në Shanghai, Kinë, e specializuar në projektimin, prodhimin, instalimin dhe shërbimin e exchanger ngrohjes pjatë. SHPHE ka sistem të plotë të sigurimit të cilësisë nga projektimin, prodhimin, inspektimin dhe shpërndarjen. Ajo është certifikuar me ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 dhe të mbajë ASME U Certificate.

 • -
  E themeluar në vitin 2005
 • -㎡ +
  Më shumë se 20000 ㎡ zonën e fabrikës
 • -+
  Më shumë se 16 produkte
 • -+
  Eksportuar në më shumë se 20 vende

produktet

LAJME

 • SHPHE ka marrë pjesë 37-të ICSOBA

  I 37-Konferenca dhe Ekspozita ICSOBA 2019 u zhvillua gjatë 16 ~ 20 shtator 2019 në Krasnoyarsk, Rusi. Qindra delegatëve në industri nga më shumë se njëzet vende morën pjesë në ngjarje dhe ndanë përvojat dhe njohuritë e tyre në lidhje me të ardhmen e rrjedhën e sipërme alumini dhe downstre ...

 • Menaxhimi nga BASF vizitoi SHPHE

  Senior Menaxher QA / QC, saldim Engineering Soccer dhe të lartë mekanike Engineer nga BASF (Gjermani) vizitoi SHPHE në tetor, 2017. Gjatë një auditimit ditë, ata bënë inspektim të detajuar në lidhje me procesin e prodhimit, kontrollin e procesit dhe dokumenteve, etj .. Klienti është i impresionuar me aftësinë e prodhimit dhe ...